Ogród zimowy Easy z dachem poliwęglanowym

Ogród zimowy Easy z dachem poliwęglanowym zapewni dostęp do ogrodu przez cały rok, bez względu na pogodę. Tak zabudowana przestrzeń umożliwi relaks w zaciszu ogrodu nawet w chłodne dni. To romantyczna i przytulna strefa do wypoczynku, której nie chce się opuścić.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Ogrody zimowe Easy z dachem poliwęglanowym

Ogrody zimowe od jakiegoś czasu cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Całoroczny komfort, czyli dlaczego warto zdecydować się na ogród zimowy

Ogrody zimowe to świetny sposób na uatrakcyjnienie twojego domu i zwiększenie funkcjonalności tarasu. Ta wyjątkowa konstrukcja poliwęglanowa oparta na aluminiowym szkielecie doskonale sprawdza się jako całoroczna oranżeria, w której będziesz mógł hodować swoje ulubione rośliny nawet podczas sezonu jesienno-zimowego. Tego typu pomieszczenie stanie się twoją oazą spokoju, w której niezależnie od pory roku uda ci się wypocząć tak samo, jak podczas wakacji. Ogród zimowy może również posłużyć ci jako dodatkowy salon, pokój zabaw dla dzieci, pracowania, artystyczna lub oryginalny gabinet, w którym praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

Poliwęglan. Zalety

Poliwęglan to jedno z najczęściej wybieranych tworzyw, z których wykonuje się dachy ogrodów zimowych. Jakie są jego zalety?

Do jednych z głównych atutów poliwęglanu należy jego wytrzymałość – materiał jest odporny na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur, dzięki czemu zawsze zachowuje swoje kształty i kolor. Oprócz tego poliwęglan okazuje się niepodatny również na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz niezwykle rzadko ulega uszkodzeniom mechanicznym. Tworzywo wykazuje się także dużą przepuszczalnością światła słonecznego, które przy okazji delikatnie rozprasza, tym samym sprawiając, że w upalne dni staje się ono zdecydowanie mniej uciążliwe.

Najlepszy wybór, czyli ogrody zimowe Easy z dachem poliwęglanowym

Jednymi z najpopularniejszych produktów oferowanych przez naszą firmę są ogrody zimowe Easy z dachem poliwęglanowym. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

  •         Jakość: ogrody zimowe Easy są wykonywane z materiałów najlepszej jakości. Poliwęglanowy dach oraz aluminiowy profil zapewniają im doskonałą izolację od ciepła i hałasu, jednocześnie gwarantując wyjątkową odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych;
  •         Drzwi i okna: proponowany przez nas nowoczesny system okien pozwoli ci cieszyć się widokiem twojego tradycyjnego ogrodu bez względu na porę roku. Dodatkowo dzięki systemowi przesuwanych drzwi w każdej chwili będziesz mógł wyjść na trawnik i odetchnąć świeżym powietrzem;
  •         Różnorodność: decydując się na ogród zimowy Easy, możesz wybrać kolor  jego profilu tak, aby możliwie najlepiej pasował do estetyki twojego domu. Oprócz tego za dodatkową opłatą masz możliwość zainstalowania oświetlenia LED, ogrzewania oraz niezwykle praktycznej markizy.