Pozostałe

Drewniane konstrukcje zamienią Twoją działkę w wielofunkcyjną przestrzeń. Dobudówki to najlepszy sposób na przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Każdą strefę w ogrodzie możesz także wzbogacić o dodatkowy taras i drewnianą pergolę. Ciesz się ogrodem bez ograniczeń.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Zakładka Pozostałe

Posiadasz dom z ogrodem lub działkę wypoczynkową, ale czasami masz wątpliwości co do ich funkcjonalności? Brakuje ci miejsca, w którym mógłbyś schować grilla lub przechować drewno? Zajrzyj do naszej zakładki Pozostałe i szybko rozwiąż swój problem.

Pozostałe: domek z dobudówką i drewniany taras

Niewielkie drewniane domki to świetny sposób na urozmaicenie twojego przydomowego ogrodu lub działki wypoczynkowej. Tego rodzaju dacze skutecznie ochronią cię przed wieczornym chłodem oraz nieoczekiwanym letnim deszczem. Jeśli zależy ci na domku z dodatkową przestrzenią, postaw na proponowany przez naszą firmę Domek Dobudówkę. Jego istotnym atutem jest specjalne wydzielone, niewielkie pomieszczenie, w którym wygodnie przechowasz rowery lub narzędzia ogrodowe bez konieczności zajmowania nimi głównego pokoju.

Chcąc zwiększyć funkcjonalność swojego domku, możesz dobudować doń elegancki taras, na którym ustawisz ulubione rośliny lub po prostu relaksujesz się na leżaku w upalne dni. Decydując się na jeden z naszych modeli, masz pewność, że stawiasz na najwyższą jakość połączoną z nieskomplikowanym montażem. Pamiętaj jednak, że jeśli wolałbyś nie podejmować się samodzielnej instalacji swojego nowego tarasu, za dodatkową opłatą nasi wykwalifikowani pracownicy zrobią to za ciebie.

Pozostałe: przybudówki, drewutnie i zabudowy drewniane

Zakładka Pozostałeto nie tylko dobudówki i tarasy. Co jeszcze w niej znajdziesz?

  •         Przybudówki: otwarte lub zamknięte przybudówki to niezawodna metoda na zwiększenie użytkowej powierzchni twojego domku – pełniąc funkcję schowka, świetnie sprawdzają się w ogrodzie i na działce;
  •         Drewutnie: dobrej jakości drewutnia to elegancki sposób na przechowywanie drewna na opał. Tego rodzaju konstrukcja doskonale chroni polana przed zamoknięciem;
  •         Zabudowy drewniane: wykonane z naturalnego świerku doskonale sprawdzają się jako zabudowy śmietników lub większych rozmiarów drewutnie.

Pozostałe: pergole

Pergola to niezwykle popularny element małej architektury ogrodowej, dzięki któremu z łatwością uatrakcyjnisz swój przydomowy trawnik, taras lub działkę wypoczynkową. Tego typu konstrukcja służy do podtrzymywania roślin o zwisających pędach oraz pnączy, które przy odpowiedniej pielęgnacji stworzą w ogrodzie piękny łuk pełen zieleni. Decydując się na jedną z proponowanych przez naszą firmę pergol, dajesz sobie szansę na ogród jak z bajki.