Domki drewniane

Domki drewniane to idealne budowle do postawienia na działce rekreacyjnej. W naszej ofercie można znaleźć dziesiątki domków z drewna. Każdy z nich powstaje z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Znajdź swój ideał!

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Domki drewniane

Posiadacze działek i przydomowych ogrodów cenią sobie możliwości, jakie otwiera przed nimi dodatkowa przestrzeń. By móc w pełni czerpać z niej radość, warto wyposażyć ją w dodatkowe udogodnienia. Dużą popularnością wśród działkowiczów cieszą się domki drewniane. To bardzo prosty i tani sposób na to, by urozmaicić zieloną przestrzeń, a także uczynić ją bardziej funkcjonaln

Szerokie zastosowanie domków

Popularność domków drewnianych wynika nie tylko z ich ceny, ale przede wszystkim z tego, że oferują szerokie możliwości zastosowania. Niewielka budka doskonale sprawdzi się jako składzik na sprzęty i narzędzia ogrodowe. Dodatkowo może posłużyć jako pracownia dla miłośników majsterkowania lub miejsce do przechowywania opału w miesiącach zimowych. Wśród oferowanych konstrukcji znajdują się także altany – doskonałe miejsce do wypoczynku i schronienie przed letnim deszczem lub promieniami słonecznymi. A jeśli chcemy zapewnić sobie lub swoim gościom maksymalny poziom komfortu, możemy zdecydować się na wyposażony we wszelkie udogodnienia domek letniskowy.

Domki drewniane najwyższej jakości

Solidny i wytrzymały domek drewniany to składowa dwóch czynników: solidnej konstrukcji oraz najwyższej jakości materiałów. W ofercie domków Sodas znajdziemy jedno i drugie – oferowane domki cechują się solidnym wykonaniem, a jednocześnie ich montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Po przygotowaniu podłoża (można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe) ukończenie całej konstrukcji może potrwać zaledwie kilka godzin. To duża oszczędność czasu, ale i pieniędzy – w końcu nie musimy inwestować w zatrudnianie profesjonalnej ekipy budowlanej. Ponadto wszystkie oferowane domki wykonane są z wysokiej jakości drewna świerkowego.

Rozwiązanie w atrakcyjnej cenie

Ile wyniesie nas całkowity koszt budowy domku ogrodowego? Jeżeli dysponujemy odpowiednim, wyrównanym kawałkiem terenu, to cena takiego przedsięwzięcia ograniczy się jedynie do zakupu domku. Prace konstrukcyjne możemy przeprowadzić samodzielnie na podstawie dołączonej instrukcję. Ponadto budowa nie wymaga dodatkowych pozwoleń – trzeba je uzyskać dopiero w momencie, gdy całkowita powierzchnia konstrukcji przekracza 35 m2