Dla dzieci

Domki dla dzieci i place zabaw ze zjeżdżalnią i huśtawką to ogromna radocha dla maluchów i ich przyjaciół. Najmłodszym zapewnią długie godziny rozrywki i niezapomnianych wrażeń. Spraw im niespodziankę, dzięki której będą miały swój własny kąt w ogrodzie.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Domki drewniane dla dzieci - gotowe konstrukcje z placem zabaw

Chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą frajdę? Nie wiesz, jak urozmaicić mu czas spędzany w ogrodzie lub na działce? Postaw na drewniany domek do zabaw! Sprawdź ofertę naszych produktów i wybierz model, który zachwyci twoją pociechę.

Domki drewniane dla dzieci z montażem. Zrób niespodziankę swojemu maluchowi!

Domki drewniane dla dzieci to wspaniały sposób na świetną zabawę. Domek postawiony w przydomowym ogrodzie lub na działce wypoczynkowej szybko stanie się ulubionym miejscem twojego malucha – tutaj naprawdę popuści wodzę swojej fantazji!

Każdy proponowany przez nas domek został wykonany z naturalnego, niemalowanego drewna, dzięki czemu przy odrobinie farby z łatwością dostosujesz go do upodobań swojego dziecka. Odpowiednie przystrojenie sprawi natomiast, że budynek zamieni się w prawdziwą chatkę z bajek. 

Jak to jest zrobione, czyli dane techniczne domków dla maluchów

Nasze domki dla dzieci są wykonane z najlepszej jakości naturalnego świerku. Przy odpowiedniej pielęgnacji materiał ten wykazuje się niezwykłą wytrzymałością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu chatka okazuje się inwestycją na lata.

Wszystkie nasze modele posiadają oryginalne rozmieszczenie drzwi i okien oraz charakteryzują się powierzchnią odpowiadającą potrzebom najmłodszych. Dodatkowo wiele z nich zostało wyposażonych w niewielki taras oraz praktyczną barierkę.

Bezpieczne miejsce pod domek. Jak je przygotować?

Przed instalacją domku w ogrodzie lub na działce, najpierw odpowiednio przygotuj teren, na którym zamierzasz go ulokować. Jak to zrobić? Wybrany obszar wypoziomuj, utwardź i wyrównaj. Następnie wyłóż go kostką brukową, bloczkami lub postaw na tradycyjną wylewkę. Upewnij się również, że nie jest on porośnięty, trawą, chwastami ani żadną inną roślinnością.

Nic prostszego, czyli montaż domków drewnianych dla dzieci

Projektując domki dla dzieci, nasi eksperci stawiają z jednej strony na wysoką jakość materiałów, z drugiej zaś na nieskomplikowaną konstrukcję budynków. Dzięki niej montaż proponowanych przez nas modeli okazuje się niezwykle prosty i możliwy do samodzielnego wykonania nawet przez osoby, które nie posiadają wcześniejszego doświadczenia w budownictwie. Jeśli jednak mimo wszystko wolałbyś nie podejmować się tego zadania, nasza firma oferuje również możliwość zamówienia dodatkowej usługi, w ramach której instalacji domku dokonają nasi wykwalifikowani pracownicy.