Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą drewnianej architektury ogrodowej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  • drewniany domek ogrodowy,
  • drewniany domek letniskowy,
  • drewniany domek narzędziowych,
  • drewniany garaży,
  • drewniane wiat i zadaszenia
  • drewniane altan ogrodowe
  • drewniane saun ogrodowe w kształcie beczki
  • drewniane ogrodowe balie kąpielowe
  • place zabaw dla dzieci
  • domki dla dzieci

Dlaczego warto nam zaufać???

Doskonale rozumiemy Państwa potrzeby

Wiemy, że pięknie zaaranżowany ogród czy funkcjonalnie zagospodarowana działka to marzenia zgłaszających się do nas klientów.  Wszystkich Państwa traktujemy indywidualnie i zawsze dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb. Jest to możliwe ze względu na bardzo bogatą i różnorodną ofertę naszych produktów. Ponad to staramy się realizować także te Państwa pomysły, które odbiegają od gotowych produktów dostępnych w naszej ofercie. Wielu klientów znalazło u nas to co wyróżnia nas na rynku, czego nie ma konkurencja- tj. możliwość wprowadzania niewielkich zmian i modyfikacji do projektów oferowanych przez nas drewnianych domków ogrodowych.

Działamy kompleksowo

Dla tych z Państwa, którzy są zbyt zabiegani i zapracowani i nie mogą pozwolić sobie na marnowanie czasu na szukanie kolejnej ekipy, która wykona podłoże  pod domek czy go pomaluje nasza firma przygotowała specjalną ofertę. Za dodatkową opłatą wykonujemy nie tylko montaże naszych produktów, malowania zewnętrzne czy profesjonalne przygotowanie podłoża.  Na specjalne życzenie możemy także dokonać demontażu starych domków łącznie z uprzątnięciem terenu. Jedyne co Państwo muszą zrobić to wybrać model domku i wskazać miejsce gdzie ma stać- resztą zajmiemy się my.

Montujemy profesjonalnie

Nasze ekipy przyjeżdżają wyposażone we wszelkie potrzebne narzędzia, a gdy w wyjątkowych sytuacjach nie możecie zapewnić prądu - mamy własne agregaty.  Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację.

Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości

Wykonane z wysokogatunkowego skandynawskiego drewna świerkowego. Takiej klasy produktów nie znajdziecie Państwo w supermarketach budowlanych. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi producentami, którzy swoje wyroby sprzedają w całej Europie.

I tak np. oferowane przez nas ogrodowe sauny w kształcie beczki charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem i dbałością o każdy detal. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór modeli oraz dodatkowe wyposażenie wnętrz takie jak np. ławki, stoliki, zagłówki, półki. Istnieje możliwość zakupienia drewnianej sauny ogrodowej z tarasem bądź z przeszkloną ścianą. Sauny, podobnie jak oferowane przez nas balie kąpielowe będą, będą niezwykłą atrakcją podczas spotkań z przyjaciółmi

Z kolei nasze domki wyróżniają się wysoką jakością wykonania i ciekawymi detalami takimi jak: okiennice, donica na kwiaty, blokada do okiennic, aluminiowy próg, uszczelki z gumy izolacyjnej do drzwi i okien. Domki przygotowane są do samodzielnego zmontowania lub za dodatkową opłatą montaż wykonuje nasza firma.

Natomiast nasze altany będą niezwykle ekskluzywnym dopełnieniem Państwa ogrodu. Cała altana ogrodowa wykonana jest ręcznie, dbamy o każdy szczegół, od początku do końca. Zastosowany przesuwny system okienny pozwala w pełni otwierać i zamykać drzwi. Delikatnie przyciemniane aluminiowe drzwi przesuwne sprawiają, że altany prezentują się niezwykle atrakcyjnie.

 I wreszcie coś dla najmłodszych użytkowników ogrodów - nasze drewniane place zabaw, które zapewnią dzieciom długie godziny zabawy a Państwu pozwolą na chwilę wytchnienia.   W naszych drewnianych placach zabaw przywiązujemy ogromną uwagę do bezpieczeństwa Państwa pociech dlatego do produkcji używamy materiałów, które posiadają Atesty i certyfikaty (zjeżdżalnie, obejmy, huśtawki itp.).

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty zaspokoją  oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Na rynku działamy od kilku lat

Pozwoliło nam to zdobyć doświadczenie nie tylko w montażu dostarczanych przez nas towarów ale również w doradztwie i obsłudze klienta.

Stale się rozwijamy

Jesteśmy w trakcie budowy dużej ekspozycji naszych produktów, rozbudowujemy zaplecze magazynowe. To wszystko po to, by podnosić jakość naszych usług i jeszcze szybciej realizować Państwa zamówienia.

Jesteśmy realnymi ludźmi

a nie tylko firmą działającą wirtualnie. Mamy biuro i można  nas odwiedzić- chętnie poczęstujemy Państwa pyszną kawą czy herbatą. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego  i osobistego.  Z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę, fachowo doradzimy i wspólnie znajdziemy coś odpowiedniego właśnie dla Państwa.

Zapraszamy!!!

Sodas - mamy to czego potrzebuje Twój ogród…