Wiaty

Wiaty garażowe na samochód są wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego posiadacza auta. Można tu parkować samochód lub motocykl, a dodatkowo przechowywać kosiarkę czy rower pod pełnym dachem.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Wiaty garażowe - na samochód i nie tylko

Jeżeli chcesz, aby twoje auto nie stało pod gołym niebem, możesz skorzystać z rozwiązania, jakim są wiaty garażowe. Choć mają prostą budowę, są bardzo funkcjonalne. W zależności od swoich potrzeb zdecyduj się na zakup jednej z dwóch opcji. Samodzielnej wiaty lub wiaty, która wzbogacona została o dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Dlaczego warto zdecydować się na taki projekt? Ponieważ zakup i montaż wiąże się ze zdecydowanie mniejszym nakładem finansowym niż w przypadku budowy garażu murowanego. Ponadto wiaty garażowe pozwalają na ochronę auta przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Niskie temperatury czy opady deszczu nie przyczynią się już tak bardzo do powstawania korozji czy pogorszenia stanu auta. Wiata garażowa jest ponadto sposobem na to, aby pozbyć się zaszronionych szyb w samochodzie. Kiedy się na nią zdecydujesz, ten problem dotyczyć będzie cię znacznie rzadziej. Warto o tym pamiętać! Wiaty dostępne na naszej stronie wykonane zostały z drewna świerkowego. Są bardzo solidne i zrobione z dbałością o najmniejsze szczegóły. Mowa zarówno o dachu, jak i szkielecie całego budynku.

Drewniany wiaty samochodowe – na co zwracać uwagę?

Przed zakupem konkretnego modelu dobrze jest zwrócić swoją uwagę na wymiary takich konstrukcji. Po to, aby zdecydować się na najbardziej praktyczne rozwiązanie. Takie, które będzie odpowiednie dla przestrzeni, którą dysponujesz. Do wyboru jest wariant jedno lub dwustanowiskowy. Jeśli w twojej rodzinie są dwa samochody, warto rozważyć inwestycję w drugą z wymienionych opcji. Ponadto, taka wiata garażowa stanowi znakomitą opcję tymczasową. Jeżeli na twojej działce nie stoi jeszcze garaż murowany, zdecyduj się na drewnianą wiatę. Przez pewien czas auto będzie chronione przed czynnikami atmosferycznymi. Tego typu konstrukcja może też mieć wiele innych funkcji. Pod dachem postawisz swoje rowery lub sprzęt ogrodowy. Wiaty garażowe są bardzo praktyczne i niezwykle przydatne. W przypadku niektórych modeli do wyboru są drzwi przeszklone lub pełne. Ty decydujesz, którą z opcji wybierasz. Nie musisz też martwić się montażem. Każdy, kto jest zainteresowany zakupem takiej konstrukcji, może uzyskać wsparcie w postaci jej montażu. Poznaj proponowane przez nas opcje dodatkowe.