Ogrody Zimowe

Ogrody Zimowe to dodatkowa przestrzeń w Twoim ogrodzie, która umożliwi wypoczynek na łonie natury nawet w deszczowe lub chłodne dni. W przytulnej, przydomowej oranżerii można spędzać wolne chwile w ciszy i spokoju. Wystarczy tylko dodać odpowiednie światła, aby zmienić ją w magiczny kącik.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Ogrody zimowe w najlepszej cenie

Marzy ci się całoroczny ogród, w którym będziesz mógł naprawdę odpocząć? Uwielbiasz uprawiać egzotyczne rośliny? Postaw na jedną z proponowanych przez nas oranżerii.

Ogrody zimowe, czyli prosty sposób na elegancki taras

Ogrody zimowe to szklane lub poliwęglanowe konstrukcje oparte na aluminiowym szkielecie. Tego typu instalacje zazwyczaj montowane są na tarasach przydomowych lub na tych ulokowanych na działkach wypoczynkowych. Pełnią one funkcję całorocznej oranżerii, w której nie tylko możesz hodować swoje ulubione rośliny, ale również doskonale wypoczniesz razem z rodziną i przyjaciółmi podczas chłodniejszych wieczorów.

Ogrody zimowe stanowią niezwykle stylowy dodatek do twojego domu lub domku ogrodowego, którego pozazdroszczą ci wszyscy goście. Świetnie sprawdzą się jako drugi salon, w którym bez względu na porę roku, będziesz cieszył się obecnością pięknych kwiatów oraz widokiem swojego tradycyjnego ogrodu jawiącego się za sporych rozmiarów nowoczesnymi oknami.

Zalety ogrodów zimowych i pięknej oranżerii 

Przydomowe oranżerie należą do produktów, które cieszą się największą popularnością wśród  klientów naszej firmy. Jakie są ich zalety?

  •         Komfort: ogród zimowy bardzo korzystnie wpływa na nastrój i codzienny komfort wszystkich domowników – to tutaj mogą się odprężyć i zapomnieć o dręczących ich problemach. Odpowiednio umeblowany i zaaranżowany stanowi prawdziwą enklawę spokoju i harmonii, w której więź między człowiekiem a naturą jest możliwa przez cały rok;
  •         Dodatkowa powierzchnia: istotnym atutem oranżerii jest fakt, że znacząco powiększa ona powierzchnię użytkową domu – może pełnić funkcję dodatkowego salonu, pracowni artystycznej lub wyjątkowego gabinetu;
  •         Roślinność: odpowiednio ogrzewany ogród zimowy to świetne miejsce do hodowli nawet najbardziej egzotycznych roślin;
  •         Mikroklimat: pełna zieleni oranżeria przyczynia się do stabilizacji wilgotności oraz wpływa na poprawę bilansu cieplnego całego budynku;
  •         Styl: ogród zimowy to wyjątkowe pomieszczenie, które znacząco podwyższa standard naszego domu, sprawiając, że staje się on niezwykle stylowy i elegancki.

Jak urozmaicić przydomowy ogród zimowy?

Decydując się na jeden z naszych modeli ogrodów zimowych, warto zastanowić się nad specjalnymi akcesoriami, które jeszcze bardziej podkreślą jego niezwykły charakter. Do najpopularniejszych dodatków należą oświetlenie typu LED oraz wyjątkowej jakości systemy grzewcze, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się oranżerią nie tylko po zapadnięciu zmroku, ale również podczas chłodnych zimowych miesięcy. Latem natomiast świetnie sprawdzi się proponowana przez nas elegancka markiza, która ochroni cię przed rażącym słońcem i stanie się wspaniałym źródłem cienia.