Zadaszenia

Zadaszenie na taras to stylowe i praktyczne rozwiązanie. Nadadzą werandzie nowoczesnego charakteru, a jednocześnie ochronią przestrzeń przed deszczem czy mocnym słońcem. Dzięki temu można cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu bez względu na pogodę.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Zadaszenia tarasów

 Chciałbyś, żeby twój taras był naprawdę praktyczny i jednocześnie odznaczał się wyjątkowym designem? A może od dawna marzy ci się zimowy ogród? Postaw na nasze zadaszenie i ciesz się tarasem jak z bajki.

Zadaszenia tarasów. Dlaczego warto?

Zadaszenia tarasówto świetny sposób na zwiększenie funkcjonalności terenu przydomowego – decydując się na nie, znacząco wydłużysz swój ulubiony sezon ogrodowy. Takie rozwiązanie pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu nawet przy niesprzyjającej pogodzie – dach chroni przed deszczem, gradem oraz w pewnym stopniu także przed wiatrem. Oprócz tego zadaszenie okazuje się również wspaniałą zasłoną przed szkodliwym działaniem promieni UV, a jeśli zdecydujesz się na montaż dodatkowej markizy, stanie się ono także rewelacyjnym źródłem cienia w upalne dni. 

Istotnym atutem tego typu konstrukcji jest fakt, że przy dodatkowej instalacji naszego nowoczesnego systemu okien, zadaszony taras doskonale sprawdzi się także jako ogród zimowy. Podejmując decyzję o jego instalacji, w końcu będziesz mógł cieszyć się hodowlą swoich ulubionych roślin nie tylko wiosną i latem, ale nawet przez cały rok.

Zadaszenia z dachem poliwęglanowym

Zadaszenie tarasu z dachem poliwęglanowym to gwarancja najlepszej jakości. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że poliwęglan charakteryzuje się niezwykłą lekkością i wytrzymałością. Dodatkowo materiał ten okazuje się również odporny na promieniowanie UV, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Istotną zaletą dachu poliwęglanowego jest również fakt, że zapewnia on izolację akustyczną, dzięki której hałas powodowany uderzaniem kropli deszczu o dach już nigdy nie zakłóci twojego wypoczynku na tarasie.

Zadaszenia z dachem szklanym

Drugim po poliwęglanie najpopularniejszym tworzywem wykorzystywanym do zadaszania tarasu jest szkło. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Głównym atutem takiego rozwiązania jest niezwykle korzystna cena, dzięki której instalacja dachu nie pociągnie za sobą poważnych kosztów. Do innych zalet szklanego zadaszenia należą również dobra przepuszczalność światła, rozpraszanie promieni słonecznych, niepodatność na odbarwienia oraz odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Zadaszenia tarasów. Opcje dodatkowe

Decydując się na jeden z proponowanych przez naszą firmę modeli zadaszenia tarasu, możesz skorzystać z atrakcyjny opcji dodatkowych. Jakich? Pierwszą z nich jest instalacja oświetlenia typu LED, które sprawi, że twój taras stanie się prawdziwą enklawą relaksu i spokoju. Drugą – elegancka markiza sterowana pilotem, która podczas upalnych dni zapewni ochronę przed palącym słońcem. Pamiętaj, że tego typu dodatki niezwykle korzystnie wpłyną nie tylko na wygląd, ale również na standard twojego tarasu, dlatego podczas montażu zadaszenia warto się na nie zdecydować.