Domki plastikowe

Domki z plastiku doskonale sprawdzają się jako budowle przeznaczone do przechowywania sprzętów ogrodowych, narzędzi czy rowerów. Zajmują niewiele miejsca, są wygodne i wielozadaniowe. Znajdź idealne domki plastikowe na swoją działkę!

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Domki ogrodowe plastikowe

Drewno jest materiałem powszechnie stosowanym w przypadku akcesoriów i wyposażenia ogrodowego. Niestety, jedną z jego największych wad jest ograniczona odporność na działanie skrajnych warunków atmosferycznych. Domki drewniane wymagają troski i regularnej impregnacji, w przeciwnym wypadku utracą wyjątkowy wygląd oraz trwałość. Doskonałą alternatywą mogą okazać się domki ogrodowe plastikowe.

Plastikowe domki ogrodowe – eleganckie i praktyczne

Plastikowe domki ogrodowe to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla tych, którzy szukają praktycznego, a jednocześnie stylowego wyposażenia swojej działki oraz ogrodu. Przede wszystkim materiał, z którego zbudowana jest konstrukcja, nie wymaga pielęgnacji. Jednocześnie doskonale imituje wygląd drewnianych paneli i sprawia wrażenie naturalnego wykończenia.

Szybki i prosty montaż

Podobnie jak w przypadku modeli wykonanych z drewna, tu także proces montażu można przeprowadzić samodzielnie. Domek składa się z gotowych elementów, całą konstrukcję można zmontować na podstawie dołączonej instrukcji. Niezbędne jest oczywiście przygotowanie trwałego podłoża, może to być betonowa wylewka, bloczki lub kostka brukowa. Przed rozpoczęciem montażu teren należy również odpowiednio wyrównać, usuwając przy tym trawę, krzewy oraz chwasty. Plastikowe domki ogrodowe dostępne są w kilku rozmiarach – od 3,2 do 7,1 m2. Dzięki temu nie musimy organizować pozwolenia na ich budowę.

Dodatkowe wyposażenie

Na uwagę zasługuje także wyposażenie plastikowych domków ogrodowych. Na szczycie dachu konstruktorzy umieścili świetlik, dzięki któremu światło słoneczne przedostaje się do wnętrza pomieszczenia. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się panel wentylacyjny umożliwiający ciągłą wymianę powietrza. Szerokie podwójne drzwi ułatwiają swobodne przechowywanie sprzętów o większych gabarytach – dodatkowym udogodnieniem jest też niski próg, dzięki któremu wewnątrz domku umieścimy kosiarkę, rowery itp. W zestawie znajduje się także bardzo wytrzymała podłoga, odporna na czynniki i uszkodzenia mechaniczne.