Domki letniskowe

Domki letniskowe cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Pozwalają za stosunkowo niewielkie pieniądze stworzyć na działce przestrzeń do spania i odpoczynku. Jaki domek letniskowy wybrać? Dobierz swój idealny projekt i ciesz się relaksem!

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Domki letniskowe

Pobyt na działce to wciąż bardzo popularny sposób na spędzenie urlopu oraz letnich weekendów. Wypoczynek na łonie natury ułatwia nam regeneracje, a odrywając się na moment od miejskiego hałasu, możemy się w pełni zrelaksować. Doskonałym urozmaiceniem takiej formy wypoczynku będzie domek letniskowy. To świetne rozwiązanie zarówno dla tych szukających spokoju w letnie popołudnia, jak i tych preferujących aktywny wypoczynek.

Funkcjonalność domków letniskowych

Budowa domku letniskowego może nieść za sobą wiele korzyści. To przede wszystkim idealne miejsce do wypoczynku. Domek będzie ostoją dla tych, którzy szukają spokoju na łonie natury, z dala od miejskiego hałasu i zgiełku. To świetny sposób na spędzenie kilkudniowego urlopu bądź weekendu – wyposażenie domku odpowiada na wszystkie nasze bieżące potrzeby. To także najlepszy punkt na zorganizowanie spotkania ze znajomymi – grilla lub ogniska, po którym możemy zaoferować im nocleg. A jeśli nasza posiadłość znajduje się np. w pobliżu jeziora, może przyciągnąć także wczasowiczów z odległych miast, stanowiąc dla nas jednocześnie dodatkowe źródło dochodu.

Domki letniskowe – budowa

Firma Sodas oferuje bardzo szeroki wybór domków letniskowych – od konstrukcji o niewielkich gabarytach przeznaczonych do budowy w przydomowych ogrodach, aż po domki dwukondygnacyjne zaprojektowane z myślą o długim wypoczynku poza miastem. Niektóre z rozwiązań posiadają także dodatkowe udogodnienia, m.in. w postaci tarasu.

Solidna konstrukcja

Domki letniskowe dostępne w ofercie Sodas cechują się niezwykłą trwałością. Do ich budowy stosuje się najwyższej jakości drewno świerkowe. Ponadto ściany są specjalnie wzmacniane przy zastosowaniu systemu Anti-storm. Metalowe elementy konstrukcji sprawiają, że szkielet budynku jest bardziej stabilny. Warto wspomnieć także o zastosowaniu podwójnych szyb oraz uszczelnieniach okien. Dzięki nim budynek z łatwością oprze się wszelkim kaprysom pogody.

Jak przebiega montaż?

Montaż takiej konstrukcji będzie zależeć od jej rozmiarów oraz poziomu zaawansowania. W przypadku niewielkich domków proces możemy przeprowadzić samodzielnie na podstawie dołączonej instrukcji. W pozostałych przypadkach najlepiej będzie skorzystać z usługi montażu oferowanej przez firmę Sodas. Budowa domku wymaga także odpowiedniego przygotowania powierzchni. W takiej sytuacji możemy zastosować wylewkę, kostkę betonową lub betonowe bloczki. Niezbędne będzie również wyrównanie i utwardzenie gruntu oraz usunięcie trawy, krzaków oraz chwastów.