Ogród zimowy z dachem szklanym

Ogród zimowy z wytrzymałym dachem szklanym to nowoczesny i praktyczny sposób aranżacji tarasu. Jego niepodważalną zaletą jest wielofunkcyjność i ochrona przed niekorzystną pogodą. W ten prosty sposób można delektować się wypoczynkiem w ogrodzie nawet w zimowe dni.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Ogrody zimowe z dachem szklanym

Uwielbiasz spędzać czas na tarasie i chciałbyś, żeby sezon ogrodowy trwał cały rok? Postaw na nasze ogrody zimowe i ciesz się bujną roślinnością także podczas chłodnych miesięcy.

Co to jest ogród zimowy?

Ogród zimowy to szklana konstrukcja oparta na aluminiowym profilu, która skutecznie zwiększy funkcjonalność twojego tarasu przydomowego lub tego ulokowanego na działce wypoczynkowej. Ich zastosowanie jest niezwykle obszerne – mogą odgrywać rolę dodatkowego salonu, pracowni artystycznej, pokoju zabaw dla dzieci lub oryginalnego gabinetu. Oprócz tego proponowane przez naszą firmę ogrody świetnie sprawdzają się jako oranżerie. Odpowiednio ogrzane oraz oświetlone okazują się wspaniałym środowiskiem do całorocznej hodowli twoich ulubionych roślin (nawet tych najbardziej egzotycznych). Dzięki naszym produktom twój sezon ogrodowy już nigdy nie będzie ograniczał się jedynie do kilku wiosenno-letnich miesięcy.

Ogrody zimowe z dachem szklanym. Zalety

Ogrody zimowe z dachem szklanymto jedne z naszych najpopularniejszych produktów. Jakie są ich zalety?

Jednym z głównych atutów szkła jest stosunek jego ceny do jakości – decydując się na to tworzywo, otrzymujesz gwarancję ogrodu na najwyższym poziomie przy niewielkich kosztach związanych z jego instalacją. Dodatkowo dach wykonany z tego typu materiału jest niezwykle odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz na działanie promieni UV. Jednocześnie szkło doskonale przepuszcza światło i rozprasza je tak, że staje się ono zdecydowanie mniej uciążliwe dla oczu. Warto również zaznaczyć, że tworzywo z czasem nie odbarwia się i nie żółknie oraz rzadko ulega uszkodzeniom mechanicznym, dzięki temu jest nie tylko długotrwałe, ale również niezwykle bezpieczne. Szklany dach okazuje się również wyjątkowo nieskomplikowany w utrzymaniu – przy zabrudzeniu wymaga jedynie przemycia strumieniem wody pod ciśnieniem.

Stylowy ogród zimowy. Dodatki

Jeśli decydując się na jeden z naszych ogrodów zimowych, chciałbyś mieć pewność, że okaże się on naprawdę stylowy, postaw na proponowane przez nas opcje specjalne. Za dodatkową opłatą zainstalujemy w twojej oranżerii oświetlenie LED, które okaże się niezbędne podczas wieczornych spotkań towarzyskich. Oprócz tego oferujemy również możliwość montażu profesjonalnego systemu grzewczego, który zapewni odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Innym chętnie wybieranym przez naszych klientów dodatkiem jest markiza, która świetnie sprawdza się w sezonie letnim – doskonale chroni przed słońcem oraz jest znakomitym źródłem cienia w upalnie dni.