Zadaszenia Legend z dachem poliwęglanowym

Wytrzymałe zadaszenia Legend z dachem poliwęglanowym zabezpieczą taras przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Słońce czy deszcz już nie będą żadną przeszkodą, aby do woli korzystać z ulubionej przestrzeni. Dach pozwoli też wydzielić w ogrodzie strefę relaksu i będzie niezwykle stylowym akcentem.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Zadaszenia Legend z dachem poliwęglanowym

Planujesz zadaszenie swojego tarasu? Sprawdź, dlaczego warto postawić na zadaszenia Legend.

Dlaczego warto zadaszyć taras?

Dobrej jakości zadaszenia sprawiają, że twój taras zamienia się w prawdziwą enklawę spokoju i relaksu, którą możesz cieszyć się nie tylko latem, ale nawet przez cały rok. Oprócz tego decydując się na dach z dodatkowym systemem okien, otrzymujesz możliwość przemienienia swojego klasycznego ogrodu na jego wersję zimową, w której twoje ulubione rośliny będą wyglądały wspaniale niezależnie od sezonu. Inwestując w proponowane przez naszą firmę zadaszenia, dostajesz gwarancję, że twój taras już zawsze będzie emanował stylem, harmonią i znakomitym klimatem.

Zalety zadaszenia poliwęglanowego

Poliwęglan to jednej z najczęściej wykorzystywanych materiałów do zadaszania tarasów, który doskonale sprawdza się w naszych modelach Legend. Jakie są jego zalety? Głównym atutem poliwęglanu jest jego wyjątkowa wytrzymałość – tworzywo wykazuje dużą odporność zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury oraz jest niepodatne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Ponadto, choć poliwęglan charakteryzuje się przepuszczalnością światła porównywalną ze szkłem, to jednocześnie delikatnie je rozprasza, sprawiając, że staje się ono mniej uciążliwe dla oczu. Materiał ten słynie również ze swojej izolacji akustycznej, dzięki czemu skutecznie niweluje hałas związany z uderzaniem kropel deszczu o dach.

Zadaszenia Legend z dachem poliwęglanowym, czyli jakość i styl w jednym

Zadaszenia Legend z dachem poliwęglanowychnależą do naszych najpopularniejszych produktów. Z czego wynika ich wzięcie? Po pierwsze z doskonałej jakości materiałów wykorzystywanych do ich wyprodukowania, a po drugie ze stylowego designu, który możesz dostosować do własnych upodobań. Zadaszenia Legend dostępne są w czterech eleganckich kolorach (biały, antracyt, szary i kremowy) oraz zostały zaopatrzone w rynny o kilku profilach do wyboru (niektóre z opcji są objęte dodatkową opłatą).

Zadaszenia Legend. Dodatki

Decydując się na zakup zadaszenia Legend, możesz udoskonalić je wybranymi przez siebie dodatkami. Oprócz opcji podstawowych nasza firma (za dodatkową opłatą) oferuje również kilka ciekawych możliwości, które jeszcze wyraźniej podkreślą charakter twojego tarasu. O jakich dodatkach mowa?

  •         Poszycie dachu: wachlarz różnych odcieni;
  •         Rynny: trzy profile do wyboru;
  •         Przesuwane szyby;
  •         Oświetlenie: lampki typu LED w ciepłych barwach;
  •         Markizy;
  •         Ogrzewanie.