Pawilon handlowy

Drewniane pawilony handlowe sprawdzą się doskonale dla wielu rodzajów sezonowej działalności. Domki są przestronne, wygodne i niezwykle łatwe w montażu. Dzięki temu można je bez problemu ustawić w dowolnym miejscu i przenieść w inne w razie potrzeby.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Pawilony handlowe w przystępnych cenach

Pawilony handlowe zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę są konstrukcjami o prostej oraz funkcjonalnej budowie. Z ich montażem poradzą sobie nawet osoby niemające doświadczenia przy tego typu pracach. Wszystko opisane jest ze szczegółami w dołączonej do zestawu instrukcji montażu. Warto skorzystać j z niej po zakupie wybranego przez siebie modelu, wykonując kolejne czynności krok po kroku. Pawilony handlowe Sodas odznaczają się bardzo wysoką jakością. Zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół i detal. W efekcie każdy, kto zdecyduje na taką konstrukcję, może z niej korzystać przez bardzo długi czas. Pawilon handlowy będzie sprawdzał się wzorowo, bez najmniejszych zarzutów. Nie bez znaczenia są tu także kwestie techniczne. Materiał, który został wykorzystany do wykonania takiego domku to naturalny świerk nordic. Grubość takiej ścianki może wynosić np. 16 mm, co zapewnia odpowiednią ochronę przed deszczem i innymi problematycznymi czynnikami atmosferycznymi.

Pawilony handlowe wolnostojące dla Twojego biznesu

Poszczególne modele różnią się między sobą wymiarami zewnętrznymi oraz powierzchnią. Jednym z rozwiązań są proporcje: 3,23 na 2,59 – co daje 8,2 metra kwadratowego powierzchni ścian. Inne istotne informacje stanowią parametry takie jak: wymiary ściany bocznej pawilonów oraz wysokość na szczycie. Ważne są ponadto: szerokość i wysokość drzwi, ilość okien i ich powierzchnia. Sprawdź dostępne modele i wybierz ten, który najlepiej wpisuje się w twoje oczekiwania. Ważny jest oprócz tego rodzaj dachu, który został zamontowany na takiej konstrukcji. Liczy się grubość deski, powierzchnia i rodzaj pokrycia (np. papa lub gonty bitumiczne). Kupujący musi też pamiętać, że nie bez znaczenia jest kąt nachylenia dachu. Warto zwrócić na niego uwagę, wybierając projekt idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Nie tylko jakość materiałów, z których wykonana została taka konstrukcja, jest ważna. Aby taki pawilon handlowy służył jak najdłużej, musi mieć przygotowane odpowiednie podłoże. Należy wcześniej zbudować specjalne fundamenty lub położyć kostkę brukową. A jeszcze wcześniej wypoziomować oraz utwardzić taki teren. Nie mogą się na nim znajdować żadne krzaki i inne rośliny.