Sauna beczka

Sauna beczka to fantastyczna opcja wypoczynku w większym gronie w przydomowym ogrodzie. Przestronna bryła z łatwością pomieści rodzinę lub znajomych, a także dodatkowe udogodnienia. Przytulne, drewniane wnętrze pozwoli zapomnieć na chwilę o codzienności i zanurzyć się bez ograniczeń w chwili relaksu.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Sauna ogrodowa beczka

Tak naprawdę istnieje cała lista zalet posiadania własnej sauny ogrodowej typu beczka. Możesz z niej korzystać zawsze wtedy, kiedy pojawi się taka potrzeba – w razie przeziębienia lub po stresującym dniu. Nie musisz dzielić takiej przestrzeni z innymi osobami. Ale, jeśli chcesz, sauna taka może się stać znakomitym miejscem spotkań z przyjaciółmi. Zwłaszcza wtedy, kiedy zostanie wzbogacona o dodatkowe elementy, takie jak np. mini barek. Specjalne ławki, stolik czy zagłówki sprawią, że będzie ci w niej bardzo wygodnie. Z czasem stanie się ulubioną formą wypoczynku. Dodatkowo taka sauna daje mnóstwo korzyści dla zdrowia. Regularne korzystanie z tego typu wypoczynku pozwala na poprawę kondycji. Zwłaszcza krążenia oraz odporności. Wpływa na jeszcze lepsze funkcjonowanie układu oddechowego. Zanim jednak zdecydujesz się na przebywanie w wysokich temperaturach, skontaktuj się ze swoim lekarzem. Specjalista oceni, czy nie występują żadne zdrowotne przeszkody korzystania z takiego źródła relaksu.

Przydomowa sauna beczka to gwarancja najwyżej jakości

Na co zwracać uwagę przed zakupem? Na pierwszy rzut oka konstrukcje te nie różnią się niczym specjalnym. Każda jednak ma inne wymiary – warto wybrać odpowiedni wymiar beczki zewnętrznej do swojego ogrodu. Liczy się funkcjonalność i wygoda korzystania z sauny. Konstrukcje dostępne w naszych sklepach pozwalają na zamontowanie pieca elektrycznego lub opalanego drewnem. Uroku takiej budowli dodają szklane drzwi do sauny i drzwi wejściowe z dwoma oknami. Można ponadto skusić się na opcje dodatkowe, np. piękną szybę panoramiczną, która umożliwia podziwianie krajobrazów w trakcie relaksu w saunie. Dodatkowo wygodę zapewniają otwory wentylacyjne, specjalny schodek do sauny oraz wmontowana w podłodze wentylacja. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby dawało właścicielom jak największy komfort użytkowania. A przy okazji było perełką architektoniczną w twoim ogrodzie. Taką, która znakomicie dopełni przydomową przestrzeń. Przekonaj się, że zdrowie, wygoda i luksus są już w zasięgu twojej ręki. Nie czekaj i wybierz saunę w beczce, która spełni twoje oczekiwania.