Sauna beczka

Sauna beczka to fantastyczna opcja wypoczynku w większym gronie. Przestronna bryła z łatwością pomieści rodzinę lub znajomych, a także dodatkowe udogodnienia. Przytulne, drewniane wnętrze pozwoli zapomnieć na chwilę o codzienności i zanurzyć się bez ograniczeń w chwili relaksu.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Sauna ogrodowa beczka

Tak naprawdę istnieje cała lista zalet posiadania własnej sauny ogrodowej typu beczka. Możesz z niej korzystać zawsze wtedy, kiedy pojawi się taka potrzeba – w razie przeziębienia lub po stresującym dniu. Nie musisz dzielić takiej przestrzeni z innymi osobami. Ale, jeśli chcesz, sauna taka może się stać znakomitym miejscem spotkań z przyjaciółmi. Zwłaszcza wtedy, kiedy zostanie wzbogacona o dodatkowe elementy, takie jak np. mini barek. Specjalne ławki, stolik czy zagłówki sprawią, że będzie ci w niej bardzo wygodnie. Z czasem stanie się ulubioną formą wypoczynku. Dodatkowo taka sauna daje mnóstwo korzyści dla zdrowia. Regularne korzystanie z tego typu wypoczynku pozwala na poprawę kondycji. Zwłaszcza krążenia oraz odporności. Wpływa na jeszcze lepsze funkcjonowanie układu oddechowego. Zanim jednak zdecydujesz się na przebywanie w wysokich temperaturach, skontaktuj się ze swoim lekarzem. Specjalista oceni, czy nie występują żadne zdrowotne przeszkody korzystania z takiego źródła relaksu.

Sauna ogrodowa beczka – co jeszcze musisz wiedzieć?

Na co zwracać uwagę przed zakupem? Na pierwszy rzut oka konstrukcje te nie różnią się niczym specjalnym. Każda jednak ma inne wymiary – warto wybrać odpowiedni do swojego ogrodu. Liczy się funkcjonalność i wygoda korzystania z sauny. Konstrukcje dostępne w naszych sklepach pozwalają na zamontowanie pieca elektrycznego lub opalanego drewnem. Uroku takiej budowli dodają szklane drzwi do sauny i drzwi wejściowe z dwoma oknami. Można ponadto skusić się na opcje dodatkowe, np. piękną szybę panoramiczną, która umożliwia podziwianie krajobrazów w trakcie relaksu w saunie. Dodatkowo wygodę zapewniają otwory wentylacyjne, specjalny schodek do sauny oraz wmontowana w podłodze wentylacja. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby dawało właścicielom jak największy komfort użytkowania. A przy okazji było perełką architektoniczną w twoim ogrodzie. Taką, która znakomicie dopełni przydomową przestrzeń. Przekonaj się, że zdrowie, wygoda i luksus są już w zasięgu twojej ręki. Nie czekaj i wybierz saunę ogrodową typu beczka, która spełni twoje oczekiwania.