Domki letniskowe z drewna

Domki letniskowe z drewna to te najczęściej wybierane na działki i do ogrodów. Łączą w sobie wytrzymałość, piękny wygląd i wygodę. Doskonale sprawdzają się jako wygodne miejsce noclegowe na letnie noce. Sprawdź, który będzie idealny dla Ciebie.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Domki letniskowe z drewna

Posiadanie rozległej działki lub ogrodu to w dzisiejszych czasach niezwykłe udogodnienie. To doskonałe miejsce na wypoczynek, ucieczkę od miejskiego zgiełku i nieustającego hałasu. Niezależnie od tego, czy spędzimy tam weekend, tygodniowy urlop, czy też większość wakacji – obcowanie z naturą pozwala naładować baterie i w pełni się zrelaksować. Świetnym urozmaiceniem dodatkowej przestrzeni może okazać się domek letniskowy z drewna. Takie rozwiązanie pozwala czerpać jeszcze więcej radości z wypoczynku.

Domki na każdą pogodę

Posiadanie domku letniskowego ma wiele zalet. Rozmaite zastosowanie pozwala na wykorzystanie przestrzeni według naszych potrzeb. To przede wszystkim doskonałe miejsce do wypoczynku – niezależnie od pogody. W domku letniskowym możemy pozwolić sobie na wakacyjny relaks zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni. Jeśli nasze plany pokrzyżuje np. deszcz, możemy schronić się wewnątrz lub wypocząć na zadaszonym tarasie. Domki letniskowe z drewna przypadną do gustu także sportowcom. To przede wszystkim dodatkowa przestrzeń na przechowywanie sprzętu treningowego jak np. rowerów. Ważna jest także lokalizacja samej działki. Jeśli znajduje się w lesie lub na brzegu jeziora, otwierają się przed nami kolejne możliwości, jeśli chodzi o aktywny wypoczynek. W domku odpoczniemy po długim i wyczerpującym treningu. Domek posłuży także jako nocleg – dla gości lub wczasowiczów. W ten sposób może stać się nie tylko sposobem na letni wypoczynek, ale również dodatkowym źródłem dochodu.

Budowa domku letniskowego

Jak wygląda budowa domku letniskowego z drewna w praktyce? Wszystko zależy od wybranego rozwiązania. W wielu przypadkach proces budowy możemy przeprowadzić samodzielnie. Dołączona instrukcja pokaże jak wykonać całą konstrukcję krok po kroku. W przypadku domków o większych gabarytach zaleca się skorzystanie z pomocy fachowców. Przed rozpoczęciem budowy należy też odpowiednio przygotować powierzchnię działki. Teren powinien być wyrównany, utwardzony i oczyszczony z trawy, chwastów oraz krzaków. Domek można postawić na betonowej wylewce, bloczkach lub kostce.

Domki letniskowe – solidne i wytrzymałe

Domek letniskowy z drewna to inwestycja na lata. Rozwiązania oferowane przez firmę Sodas są niezwykle trwałe i niezawodne. Domki powstają z najwyższej jakości drewna świerkowego. Dodatkowo ściany wzmacniane są przy zastosowaniu systemu Anti-storm – szkielet budynku jest bardziej stabilny dzięki metalowym elementom konstrukcji.