Domki ogrodowe

Szukasz domku ogrodowego na swoją działkę? Oferujemy ogromny wybór domków do ogródka, wśród których każdy znajdzie ten idealny dla siebie. Domki ogrodowe to idealne miejsce na relaks latem oraz wiosną.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Domek ogrodowy z drewna

Drewniane domki ogrodowe stanowią doskonałe urozmaicenie przydomowych działek. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim uniwersalnemu zastosowaniu i niewielkiej cenie. To doskonałe miejsce do wypoczynku – świetnie spisują się przede wszystkim w miesiącach letnich. Dają schronienie w upalne dni, są idealne na imprezę lub przyjęcie, a ponadto mogą stanowić dodatkową przestrzeń noclegową. Domki ogrodowe wykorzystywane są także jako składziki na sprzęt sportowy oraz narzędzia. Jeśli w domu nie mamy wystarczająco dużo miejsca, by przechowywać niezbędne urządzenia, możemy umieścić je właśnie tam. To również rozwiązanie dla osób poszukujących niewielkiej przestrzeni np. do majsterkowania.

Wykonanie i montaż

Domek ogrodowy to inwestycja na lata. Wszystkie konstrukcje znajdujące się w ofercie są wykonane z wysokiej jakości drewna świerkowego. Ponadto domek składa się z gotowych elementów przeznaczonych do samodzielnego montażu. Takie rozwiązanie nie wymaga angażowania profesjonalnej ekipy, a całość można złożyć na podstawie dołączonej instrukcji nawet w kilka godzin. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Budowa domku ogrodowego będzie wymagać przygotowania trwałego podłoża. W takim wypadku można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe. Konieczne będzie także utwardzenie gruntu, na którym zamierzamy postawić konstrukcję. Przed rozpoczęciem budowy należy go wyrównać oraz oczyścić z trawy, krzaków oraz chwastów.

Dostępne metraże domków ogrodowych

Drewniane domki ogrodowe dostępne są w wielu wariantach. Dzięki dużej ilości dostępnych metraży możemy dopasować konstrukcję do powierzchni ogrodu oraz własnych potrzeb. W ofercie Sodas znajdziemy domki o powierzchni od 6 do ponad 20 m2. To oznacza, że na budowę nie potrzebujemy pozwolenia (takie trzeba uzyskać dopiero w momencie, gdy całkowita powierzchnia konstrukcji przekracza 35 m2). Ponadto niektóre domki letniskowe są wyposażone w dodatkowe udogodnienia, m.in. taras, wiatę, saunę lub przestrzeń przeznaczona do montażu wanny z hydromasażem.