Sauna nowoczesna

Nowoczesne sauny umożliwiają upragniony relaks i kojące wyciszenie, gdy tylko potrzebujesz. Stylowe bryły doskonale wpasują się do każdej przestrzeni. Przemyślane wnętrza zapewniają pełnię komfortu i luksusu, który pomoże oderwać się od codziennych spraw.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Nowoczesne sauny ogrodowe

Nowoczesne sauny ogrodowe od tradycyjnych rozwiązań różnią się przede wszystkim wyglądem i formą. Bardzo często wpisują się w najnowsze trendy architektoniczne. Prosty minimalistyczny kształt współgra z najnowszym wystrojem, małą architekturą współczesnych ogrodów i ogródków przydomowych. Poznaj proponowane przez nas konstrukcje i zdecyduj się na tę, która jest dla ciebie optymalna. Wybieraj wśród różnych wielkości takich domków, sprawdzaj, ile osób są one w stanie pomieścić. Przy zakupach warto zwrócić uwagę na wykorzystane przy tworzeniu sauny materiały. Ściany mogą być wykonane z drewna świerkowego, podłoga z izolowanych wodoodpornych paneli, które są dodatkowo ocieplone wełną mineralną i pokryte deską boazeryjną podłogową. Oprócz tego w saunach nowoczesnych często znajdują się ławki zrobione z drewna lipowego. Kupujący ma do wyboru kilka opcji kolorystycznych takiej konstrukcji. Przykładowo można zamówić domek w wersji surowej albo biały z dodatkami w odcieniu jasnego dębu.

Nowoczesne sauny ogrodowe – dlaczego tak popularne?

Uroku takim rozwiązaniom dodają drzwi wykonane z przyciemnionego szkła hartowanego. Zaletę stanowi podwyższona izolacyjność takich konstrukcji. W środku znajdują się wodoszczelne lampy. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przyłącze elektryczne. Dodatkowo, podobnie jak w przypadku innych budynków tego typu, niezbędna będzie specjalna wylewka betonowa. Zadanie takie spełni m.in. właściwie położona kostka brukowa lub fundament zrobiony z betonowych bloczków. Dzięki temu konstrukcja będzie odpowiednio stabilna i posłuży właścicielom przez bardzo długi czas. Sercem takiej nowoczesnej sauny jest piec, którego moc uzależniona jest od warunków technicznych obiektu i może wynosić np. 9 kW. Nie da się ukryć, że nowoczesne sauny ogrodowe oferują całą masę zalet. To doskonały sposób na relaks i spędzenie czasu z przyjaciółmi. Oprócz tego bardzo dobra metoda dbania o swoje zdrowie. Poprawia działanie układu odpornościowego, krążenia i oddechowego – bez zbędnego wysiłku, na który często nie mamy ochoty. Wystarczy wybrać się do małego, własnego domku ogrodowego. Przy okazji element ten dopełni wystrój przydomowej przestrzeni – pamiętaj o tym! Poznaj nasze projekty i zdecyduj się na jeden z nich.