Garaże i Wiaty

Szukasz funkcjonalnego rozwiązania do parkowania samochodu? Garaże drewniane i wiaty samochodowe sprawdzą się doskonale! Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj, co będzie lepsze - garaż czy wiata? Zadbaj o wygodne miejsce dla Twojego auta i śpij spokojnie!

Pokaż pełny opis

Podkategorie

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Garaże z wiatą

Każdy samochód potrzebuje ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Kiedy stoi w budynku lub pod dachem, wtedy służy swojemu właścicielowi znacznie dłużej. Z tego względu opłaca się zastanowić się nad tym, co może dać wiata samochodowa lub drewniane garaże z wiatą. Czy wiesz, dlaczego jest to tak dobre dla twojego auta? Przede wszystkim, dzięki wiacie chronisz pojazd przed działaniem bardzo niskich temperatur. A te mają zgubny wpływ na stan lakieru samochodowego i karoserię auta. Jednocześnie zniknie problem, jakim jest czyszczenie zaśnieżonych oraz zaszronionych szyb. Dodatkowy bonus – drewniany garaż z wiatą jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż garaż murowany. Warto wiedzieć, że wiaty przygotowane zostały do samodzielnego budowania. Ci, którzy nie mają na to czasu, mogą skorzystać z usługi dodatkowej – wsparcia montażowego.

Garaże z wiatą – wybierz swój model!

Oprócz względów praktycznych, mamy tu również walory wizualne. Drewniana konstrukcja znakomicie prezentuje się w przestrzeni przydomowej, w ogrodzie. Została zaprojektowana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nabywca może wybierać wśród kilku różnych pokryć dachowych. Jeżeli zdecydujesz się na taką opcję, możesz liczyć na szybką realizację. Wykonanie poszczególnych modeli zamyka się w kilku dniach. Bogaty wybór garaży sprawia, że z pewnością znajdziesz budynek dostosowany do swoich potrzeb. Różnią się one między sobą nie tylko wielkością, ale też kształtem dachu i ceną. Wybierając jeden z naszych produktów, ustal zakres usługi transportowej zamówionych materiałów. Oprócz tego pamiętaj, że przed postawieniem takiego garażu na swojej działce, musisz w odpowiedni sposób przygotować podłoże. Po to, aby garaż z wiatą stał prosto i służył jak najdłużej. W tym celu trzeba wyrównać teren, a następnie wykonać odpowiednią wylewkę i położyć kostkę brukową. To proste! Twój wymarzony budynek może pojawić się przed twoim domem w przeciągu tygodnia. Już czas jeszcze lepiej zadbać o swoje auto. Oto jedna z ciekawszych opcji.