Garaże

Garaż drewniany przed domem to najlepsze rozwiązanie do parkowania samochodu. Wygodne garaże zapewniają przestrzeń i dla pojazdu, chroniąc go przed wpływem środowiska. Stanowią doskonały element działki rekreacyjnej czy przydomowego ogrodu, zapewniając dodatkowe miejsce na przechowywanie.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Garaże drewniane na zamówienie

Jakie są największe zalety posiadania garażu? Przede wszystkim – lepsza ochrona auta. Kiedy postawisz swój samochód w takim miejscu, nie będzie on już tak narażony na działanie czynników atmosferycznych. Mróz, śnieg czy deszcz zdecydowanie rzadziej będą niszczyć jego lakier, karoserię, opony i inne ważne elementy. Poza tym taki budyneczek może odgrywać rolę przechowalni różnych sprzętów. Tych, które dotychczas nie miały swojego miejsca. W garażu drewnianym możesz trzymać swoje opony zimowe, rowery lub różne narzędzia. Poza tym garaże drewniane wykonane zostały z naturalnych surowców. Równocześnie są tańsze niż konstrukcje wykonane z innych materiałów, np. z cegieł. Zaletą jest tu dodatkowo czas. Postawienie takiego garażu trwa zdecydowanie krócej niż w przypadku budynku murowanego. Już po kilku dniach budynek może stać przy twoim domu.

Garaże drewniane – jedno i dwustanowiskowe

Konstrukcje drewniane dostępne w naszym sklepie różnią się między sobą przede wszystkim budową i powierzchnią. To kupujący decyduje, czy chce zainwestować w garaż z oknami czy taki z zaimpregnowanymi ścianami i rynnami. Za dodatkową dopłatą klient może również skorzystać z usługi montażu. W ten sposób zaoszczędzi swój cenny czas. Ci, którzy jednak wolą to zrobić samodzielnie, mogą podczas takich prac bazować na wyjaśniającej wszystko krok po kroku instrukcji. Garaże drewniane niekiedy stanowią rozwiązanie tymczasowe, zastępcze. Jeżeli masz działkę, na której dopiero budujesz swój dom i betonowy garaż, możesz wcześniej zdecydować się na konstrukcję drewnianą. Kiedy zakończysz budowę, taki element stanie się budynkiem gospodarczym, w którym schowasz niepotrzebne sprzęty. W efekcie w otoczeniu domu zawsze będzie panował ład i porządek. Poza tym konstrukcje drewniane mogą uzupełniać betonowy garaż jednostanowiskowy będący częścią domu. Taka dodatkowa opcja sprawdzi się w gospodarstwach domowych, w których są co najmniej dwa auta. Garaż drewniany może być też miejscem, w którym zaparkują wasi goście. To bardzo praktyczne rozwiązanie!