Seria Connect

Seria Connect to zupełnie nowa koncepcja produktu z nieskończoną ilością wariantów i kombinacji. Sprawdź, co możesz stworzyć z dostępnych elementów lub przejrzyj gotowe zestawy!

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Seria Connect - altana, domek ogrodowy, a może garaż?

To wszystko jest możliwe w jednym produkcie! Dachy w różnych kształtach i rozmiarach możesz dowolnie łączyć z innymi elementami, takimi jak pełne i niepełne ściany, przesuwne drzwi, okna, słupy czy podłogi. Wszystko zależy od tego, jaką przestrzenią dysponujesz i jakiego efektu oczekujesz.

Marzy Ci się drewniany domek w ogrodzie, który zapewni udany wypoczynek niezależnie od pogody? Chcesz postawić wyjątkową altanę ogrodową na letnie spotkania? A może zależy Ci na estetycznej wiacie, która ochroni Twoje auto przed opadami i uzupełni wystrój ogrodu? Wystarczy tylko pomyśleć, jakie funkcje ma spełniać konstrukcja i skompletować odpowiednie elementy. Możesz również zdecydować się na gotowy zestaw z serii Connect.

Jak urządzić idealne miejsce wypoczynku w ogrodzie z Serią Connect?

Altany ogrodowe dają wiele możliwości. Umożliwiają zarówno relaks na łonie natury, jak też tworzą miejsce do przyjmowania gości i organizowania imprez. Niezależnie od tego, jaką formę wypoczynku preferujesz, drewniane konstrukcje z serii Connect pozwolą Ci na jeszcze przyjemniejsze spędzanie czasu na działce.

Jeżeli masz na to przestrzeń, postaw na większą altanę podzieloną na dwie części. W pierwszej możesz odpoczywać, a drugą zagospodarować jako miejsce do spotkań z rodziną i znajomymi. Inną opcją może być otwarta altana, która jest łatwa w montażu i nie zajmuje dużo miejsca – to dobre rozwiązanie, jeśli w ogrodzie przebywasz głównie latem i zależy Ci przede wszystkim na ochronie przed słońcem.

Strefa do wypoczynku w ogrodzie, oprócz wydzielenia przestrzeni i zadaszenia, powinna być uzupełniona o wygodne meble ogrodowe (np. wiklinowe bądź drewniane). Stolik, krzesła czy leżaki to obowiązkowe wyposażenie altanki. Zwróć też uwagę na dobór kolorystyki przy aranżacji altany, a także jej otoczenie – zadbane rośliny i kwitnące krzewy z pewnością dodadzą uroku Twojemu ogrodowi.

Montaż drewnianych altan z serii Connect

Solidne konstrukcje ogrodowe z serii Connect oferowane przez Sodas powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości drewna świerkowego. Materiał prezentuje się niezwykle naturalnie i bez problemu wpisze się w dowolny wystrój ogrodu. Warto pamiętać o jego  impregnacji, by zachował efektowny wygląd na długi czas.

Altanę można zamontować samodzielnie z pomocą dołączonej instrukcji lub skorzystać z dodatkowo płatnego montażu przez specjalistów z firmy Sodas. Przed rozpoczęciem montażu należy odpowiednio przygotować teren pod domek – powinien być wyrównany, utwardzony i wolny od roślin. Podstawą może być wylewka, kostka brukowa lub betonowe bloczki.