Domki metalowe

Metalowe domki ogrodowe to świetne rozwiązanie do przechowywania narzędzi czy sprzętów niezbędnych do pielęgnacji ogrodu. Wysoka jakość, najlepsze materiały, nowoczesne technologie - to gwarancja, że domek narzędziowy z metalu będzie służył nam wiele lat.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Metalowe domki ogrodowe na narzędzia każdego majsterkowicza

Każdy majsterkowicz marzy o miejscu, w którym będzie mógł przechowywać niezbędne sprzęty i narzędzia bez obaw o ich utratę bądź uszkodzenie. W naszych domach nie zawsze dysponujemy dodatkową przestrzenią. Istnieje jednak skuteczne i co najważniejsze, tanie rozwiązanie tego problemu. Metalowe domki ogrodowe doskonale sprawdzą się w roli przydomowych składzików i schowków.

Domki ogrodowe metalowe – dla sportowców i fachowców

Metalowe domki ogrodowe mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą przypaść do gustu nie tylko miłośnikom prac ogrodniczych. To oczywiście doskonałe miejsce na przechowywanie narzędzi, w tym kosiarek, myjek ciśnieniowych, grilla, mebli ogrodowych i wielu innych. Z takiego rozwiązania zadowoleni będą także miłośnicy aktywności fizycznej. W niewielkim schowku możemy umieścić kilka rowerów, sprzęt narciarski, przenośną bramkę do piłki nożnej bądź składany kosz do koszykówki. Solidna metalowa konstrukcja pozwala na ich bezpieczne przechowywanie, zwłaszcza w miesiącach jesienno-zimowych. Domki i schowki ogrodowe mogą stanowić również doskonałą alternatywę dla osób nieposiadających garażu. Takie elementy wyposażenia pojazdu jak np. opony, wymagają przechowywania w odpowiednich warunkach.

Solidna i bezpieczna konstrukcja

Metalowa konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i wytrzymałość schowka. Domki wolnostojące są wykonane z blachy stalowej – cynkowanej ogniowo i powlekanej lakierem piecowym z poliamidem. Z kolei wszystkie wkręty i zawiasy wykonano ze stali nierdzewnej. Jej wysoka stabilność pozwala stawić opór nawet skrajnym warunkom atmosferycznym. Konstrukcja domku jest w stanie wytrzymać obciążenie śniegiem – do 150 kg/m2 oraz siłę wiatru do 150 km/h. Ponadto zawartości strzeże zamek cylindryczny wyposażony w potrójną blokadę.

Rozmiary domków ogrodowych

Metalowe domki ogrodowe dostępne są w kilku różnych metrażach – od 1,2 do 8,7 m2. Ponadto w ofercie Sodas znajdują się także metalowe szafy i schowki narzędziowe, przeznaczone dla tych, którzy nie dysponują odpowiednią ilością miejsca do montażu