Domek grilowy

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Drewniane domki grillowe

Piękny, letni dzień. Słońce rozkosznie oświetla kwiatowe grządki, delikatny wiatr chłodzi nagrzaną skórę, a apetyt na pyszne przekąski rośnie. A co smakuje nam najbardziej w takiej wakacyjnej scenerii? Oczywiście grill! Pyszne mięsa, aromatyczne warzywa i pieczony na ruszcie chleb to nieodłączne elementy letnich spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Żeby zapewnić sobie doskonałe jedzenie i, jednocześnie, pełne bezpieczeństwo warto zainwestować w wysokiej jakości domek grillowy, w którym przygotowanie przepysznych potraw będzie proste, szybkie i przyjemne.

Domki do grillowania - na działkę i do ogrodu

Domki grillowe cieszą się dużą popularnością wśród miłośników jedzenia z rusztu. Nic dziwnego. Są stworzone tak, by zapewniać optymalne warunki przygotowywania posiłków. Grillowanie w nich jest dużo łatwiejsze niż mozolne rozpalanie ognia na zewnątrz. Osłonięty od wiatru grill szybciej nabiera odpowiedniej temperatury i, co za tym idzie, pozwala podpiekać ulubione przekąski. Ale nie tylko praktyczność takiego rozwiązania jest tutaj istotna. Domki grillowe mogą stanowić bardzo estetyczny element wyposażenia działki – szczególnie tej, na której nie ma domu ani altanki. Budynek taki, w zależności od rozmiaru, pomieści od kilku do nawet kilkunastu osób. To komfortowe połączenie altanki i letniej kuchni, w której z przyjemnością przygotujemy posiłek w gronie najbliższych.

Domki grillowe z bali i drewna świerkowego

Wybierając domek grillowy, należy zwrócić uwagę na materiały, z których jest wykonany. Stawiajmy wyłącznie na najwyższej jakość surowce, które zapewnią nam nie tylko wygodę, ale – przede wszystkim – bezpieczeństwo. Domki grillowe Sodas są wykonane z drewna świerkowego. Dach pokryto gontem bitumicznym, a podłogę deską o grubości 19 mm. Do tego dwa okna o podwójnych szybach i pełne drzwi dostarczane w zestawie. Wielkość takiego domku to – w zależności od projektu – od 8,7 m2 do 11,4 m2. Taka rozbieżność pozwala nam bezproblemowo dopasować wielkości budowli do rozmiarów działki. Im więcej mamy terenu, tym większy domek możemy postawić. Pamiętajmy, by – oprócz rozmiaru – dobrać też odpowiedni kolor konstrukcji. Dopasujmy go do innych elementów wystroju działki, do jej stylu i estetyki. W nowoczesnych projektach lepiej sprawdzą się jasne kolory na czele z bielą, a przy tych tradycyjnych egzamin zdadzą klasyczne odcienie drewna.