Balia kąpielowa

Drewniana balia kąpielowa to doskonałe uzupełnienie strefy wypoczynkowej w ogrodzie lub na działce. Gorąca woda z jacuzzi i delikatny zapach naturalnego drewna pozwolą odczuć pełnię relaksu i przyjemnych doznań. Ogrodowa balia typu gorąca beczka szybko stanie się Twoim ulubionym kącikiem SPA.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Balia kąpielowa typu gorąca beczka

Balia kąpielowa to znakomity miejsce na relaks. Możesz z niej skorzystać wtedy, kiedy będziesz potrzebować odrobiny wypoczynku i wytchnienia po ciężkim dniu pracy. Element ten można zamontować w sąsiedztwie domu, w ogrodowej strefie relaksu. Inną opcją jest postawienie balii obok domku narzędziowego na działce rekreacyjnej. W balii kąpielowej można bardzo przyjemnie spędzić wolny czas – z korzyścią dla zdrowia fizycznego i emocjonalnej stabilności. To czas dla ciebie, twojej rodziny i przyjaciół. Kupując takie urządzenie, zwróć uwagę na to, z jakich materiałów będzie wykonane. Warto decydować się tylko na znanych i sprawdzonych producentów oraz wysokiej jakości surowce. Proponowane przez nas balie kąpielowe posiadają wkład zrobiony z polipropylenu. Dzięki temu urządzenia te można bardzo łatwo utrzymać w czystości. Dobry materiał to podstawa. Przed zakupem dobrze jest też sprawdzić, co zostało wliczone w cenę. Może to być np. komin, piec, schody, ławki znajdujące się wewnątrz beczki, uchwyt na napoje czy drewniana pokrywa beczki. Wybierz najlepszą z opcji.

Balia kąpielowa – z miłości do kąpieli

W kategorii tej znalazły się głównie dwa rodzaje balii kąpielowych. Pierwszy model posiada piec wewnętrzny, drugi zewnętrzny. Oprócz tego do nabycia jest balia kąpielowa z jacuzzi. Ostatnia z propozycji ma swoje zastosowanie o każdej porze roku. Podczas zimy rozpieszcza gorącymi kąpielami. Latem tymczasem umożliwia ochładzające chwile relaksu. Mają one korzystny wpływ na układ krążenia i odporność. Dodatkowo balia kąpielowa znakomicie prezentuje się w każdym ogrodzie. Zarówno tym nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Naturalne drewno bardzo dobrze komponuje się z zielenią ogrodowej roślinności oraz bielą zimowego śniegu. Kolejny atut stanowi oświetlenie LED, które pozwala korzystać z urządzenia także po zmroku. Możesz się o tym przekonać już w najbliższym czasie. Montaż balii kąpielowej jest bardzo prosty, a koszt takiej inwestycji wynosi około kilka tysięcy złotych. Spędź czas w miły sposób, już nie musisz wyjeżdżać z domu, aby móc się odprężyć. Przekonaj się, że jest to naprawdę proste. I podaruj sobie odrobinę luksusu.