Balia kąpielowa

Drewniana balia kąpielowa to doskonałe uzupełnienie strefy wypoczynkowej w ogrodzie lub na działce. Gorąca woda i delikatny zapach naturalnego drewna pozwolą odczuć pełnię relaksu i przyjemnych doznań. Ogrodowa balia szybko stanie się Twoim ulubionym kącikiem SPA.

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Filtruj

Balia kąpielowa

Balia kąpielowa to znakomity miejsce na relaks. Możesz z niej skorzystać wtedy, kiedy będziesz potrzebować odrobiny wypoczynku i wytchnienia po ciężkim dniu pracy. Element ten można zamontować w sąsiedztwie domu, w ogrodowej strefie relaksu. Inną opcją jest postawienie balii obok domku ogrodowego na działce rekreacyjnej. W balii kąpielowej można bardzo przyjemnie spędzić wolny czas – z korzyścią dla zdrowia fizycznego i emocjonalnej stabilności. To czas dla ciebie, twojej rodziny i przyjaciół. Kupując takie urządzenie, zwróć uwagę na to, z jakich materiałów będzie wykonane. Warto decydować się tylko na znanych i sprawdzonych producentów oraz wysokiej jakości surowce. Proponowane przez nas balie kąpielowe posiadają wkład zrobiony z polipropylenu. Dzięki temu urządzenia te można bardzo łatwo utrzymać w czystości. Dobry materiał to podstawa. Przed zakupem dobrze jest też sprawdzić, co zostało wliczone w cenę. Może to być np. komin, piec, schody, ławki znajdujące się wewnątrz beczki, uchwyt na napoje czy drewniana pokrywa beczki. Wybierz najlepszą z opcji.

Balia kąpielowa – czy także dla ciebie?

W kategorii tej znalazły się głównie dwa rodzaje balii kąpielowych. Pierwszy model posiada piec wewnętrzny, drugi zewnętrzny. Oprócz tego do nabycia jest balia kąpielowa z jacuzzi. Ostatnia z propozycji ma swoje zastosowanie o każdej porze roku. Podczas zimy rozpieszcza gorącymi kąpielami. Latem tymczasem umożliwia ochładzające chwile relaksu. Mają one korzystny wpływ na układ krążenia i odporność. Dodatkowo balia kąpielowa znakomicie prezentuje się w każdym ogrodzie. Zarówno tym nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Naturalne drewno bardzo dobrze komponuje się z zielenią ogrodowej roślinności oraz bielą zimowego śniegu. Kolejny atut stanowi oświetlenie LED, które pozwala korzystać z urządzenia także po zmroku. Możesz się o tym przekonać już w najbliższym czasie. Montaż balii kąpielowej jest bardzo prosty, a koszt takiej inwestycji wynosi około kilka tysięcy złotych. Spędź czas w miły sposób, już nie musisz wyjeżdżać z domu, aby móc się odprężyć. Przekonaj się, że jest to naprawdę proste. I podaruj sobie odrobinę luksusu.