Garaż dwustanowiskowy MONTREAL S 6.0x5.7m 44mm

  • Nowość

To praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla osób poszukujących miejsca do przechowywania dwóch pojazdów. Garaż dwustanowiskowy z dachem jednospadowym zapewnia minimalistyczny nowoczesny wygląd.

Materiał: naturalny Nordic świerk

Ściany: grubość balika 44 mm

23 300 zł
Brutto
Ilość

Dodatkowe okno:
SUMA USŁUG: 0

Opis

Garaż drewniany MONTREAL to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują praktycznego i estetycznego miejsca do przechowywania swoich pojazdów. Jego zewnętrzne wymiary wynoszą 6,0m na 5,7m, co zapewnia wystarczająco dużo miejsca na dwa stanowiska parkingowe. Wykonany z naturalnego świerku Nordic o grubości ściany 44 mm, gwarantuje solidność i trwałość konstrukcji. Dach jednospadowy charakteryzuje się jednym spadkiem, co ułatwia skierowanie wody deszczowej w jednym kierunku. Sprzyja to skutecznemu odprowadzaniu opadów. Dach jednospadowy jest często wybierany w nowoczesnych projektach architektonicznych, ponieważ nadaje się do minimalistycznych, nowoczesnych wzorców.

Wysokość ścian bocznych wynosi 2,295 m, co umożliwia komfortowe poruszanie się wewnątrz garażu. Drzwi garażowe o imponujących wymiarach 239 cm x 206 cm ułatwiają łatwe wjazdy i wyjazdy z pojazdami. Dwa okna o wymiarach 136 cm x 94,5 cm dodatkowo oświetlają wnętrze, tworząc przyjemne warunki pracy lub przechowywania. 

Produkt dostępny jest w trzech różnych wersjach, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom klientów. Oferujemy model z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia dachu 18,5 stopnia, dodatkowo proponujemy wersję z dachem jednospadowym, gdzie spadek dachu skierowany jest na tył budynku, oraz wersję, w której spadek dachu skierowany jest na ścianę boczną budynku. Dzięki tej różnorodności nasz produkt dostosowuje się do różnych architektonicznych i funkcjonalnych wymagań, zapewniając klientom wybór zgodny z ich preferencjami i potrzebami.

Miejsce pod garaż: wylewka, kostka brukowa, płyta chodnikowa. Ponadto teren pod garaż powinien być wypoziomowany, utwardzony, wyrównany, wolny od trawy, chwastów czy krzaków.

Szczegóły produktu

MA260572_PL
Rozmiar zewnętrzny (m)
6,0x5,7
Rozmiar wewnętrzny (m)
5,692x5,392
Materiał produktu
naturalny Nordic świerk
Grubość ściany (mm)
44
Powierzchnia domku (m2)
30,69
Deski dachowe (mm)
18
Powierzchnia dachu (m2)
36,938
Wypust dachu (m)
0,1
Pokrycia dachu
brak (opcja dodatkowa)
Wysokość ściany bocznej (m)
2,43
Wysokość w szczycie (m)
2,565
Kąt dachu
1,3 stopnia
Drzwi wymiar (cm)
86x192,5
Okna wymiar (cm)
136x94,5 (2szt.)
Podwaliny (legary)
4 szt. w zestawie
Podłoga (mm)
brak
Drzwi garażowe wymiar (cm)
239x206 (2szt.)