Domki szkieletowe

Drewniane domki szkieletowe są idealnym rozwiązaniem do każdego ogrodu. Mogą służyć jako dodatkowe miejsce do przechowywania, ale również jako wygodny nocleg na działce rekreacyjnej. Znajdź idealny szkielet domku dla siebie, dopasuj metraż i ciesz się funkcjonalnością domku szkieletowego!

Pokaż pełny opis

Filtruj według

Filtruj według

Powierzchnia
Materiał
Rodzaj dachu
Ilość pomieszczeń
Poddasze
Taras
Wypust dachu
Cena
Filtruj

Domki szkieletowe z drewna

Mały drewniany domek sprawdzi się zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na działce wypoczynkowej. Jest bardzo prosty w budowie, funkcjonalny i, co ważne, nie zajmuje zbyt dużej powierzchni. W zależności od potrzeb, do wyboru są modele większe i mniejsze. Każdy z nich posiada swoje oryginalne rozmieszczenie drzwi i okien, a także odpowiednią powierzchnię. Wśród dostępnych wariantów jest między innymi dach jedno- lub dwuspadowy. Zdecyduj się na opcję, która jest dla ciebie najbardziej odpowiednia. Dodatkowo domki szkieletowe są znakomicie zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi. Mają izolowane drzwi, które są szczególnie odporne na wiatr i deszcz. Poza tym elementy ścienne pokryte zostały w środku plastikową płytą chroniącą przed wiatrem.

Drewniane domki szkieletowe – co jeszcze jest ważne?

Warto wiedzieć, że domki szkieletowe, znajdujące się w tej kategorii, zazwyczaj składają się z jednego pomieszczenia i nie posiadają tarasu. Nie zaszkodzi to jednak, aby były znakomitym miejscem do spotkań z bliskimi i sposobem na weekendowy relaks. Jeśli brakuje ci budynku, w którym przechowasz stół, krzesła i tekstylia – oto rozwiązanie twojego problemu! Pamiętaj, że przed ulokowaniem na swojej działce takiego budyneczku, musisz w odpowiedni sposób przygotować miejsce, na którym zostanie on postawiony. Konieczne jest wykonanie wylewki, położenie kostki brukowej lub bloczków. Każdy, kto zdecyduje się na domek szkieletowe, może zbudować go samodzielnie z dostarczonych elementów. Inną opcją jest skorzystanie z dodatkowej usługi montażowej. Ponadprogramowym wsparciem jest także impregnacja zewnętrzna. Pozwoli ona jeszcze dłużej cieszyć się pięknym wyglądem i solidnością takiej konstrukcji. Chcesz coś zmienić na swojej działce? Brakuje ci miejsca, w którym schronisz się przed gorszą pogodą? Oto rozwiązanie na miarę twoich oczekiwań. Sprawdź szczegóły i wybierz jeden z proponowanych przez nas modeli. Odmień swoją przydomową przestrzeń. Poznaj propozycje naszych domków szkieletowych.