Altana ogrodowa WIKTORIA2 4.0m

Altanka oferowana przez naszą firmę jest produktem najwyższej jakości. Wykonana z dbałością o najmniejszy detal z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem i piękną ozdobą Państwa ogrodu.

Materiał: Suszona sosna

Słup: grubość 130x130 mm.

7 100 zł
Brutto
Montaż: Nie
Podłoga : Bez podłogi
Impregnacja zewnętrzna: Tak
Pokrycia dachowe kolor: Zielony
Meble: Nie
Ilość

Opis

Altanka drewniana WIKTORIA wykonana jest z bala 130x130 mm, posiada dach sześciokątny. Wykonane ze specjalnego drewna klejonego, odpornego na powstawanie pęknięć i szczelin.

Dzięki otwartym ścianom można cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu nawet podczas letniego deszczu czy zbyt intensywnego słońca. Jeśli do altany wstawimy meble ogrodowe lub ławki uzyskamy wspaniałe miejsce do wypoczynku i spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

Altanka oferowana przez naszą firmę jest produktem najwyższej jakości. Wykonana z dbałością o najmniejszy detal z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem i piękną ozdobą Państwa ogrodu.

Wysokość słupów 2,2m, wysokość w szczycie 2,9m.

Altana jest jednokrotnie pomalowana ( w wybranym przez klienta kolorze z palety barw ), pokryta jest gontem bitumicznym w kolorze bordo, zieleń, brąz lub czarny. Białym kolorem nie malujemy.

Dodatkowo ryflowane słupy, szeroka deska okapowa oraz półokrągłe podpory wspierające dach, nadają altanie wygląd bardzo klasyczny i elegancki. 

Miejsce pod altanę: fundament, wylewka, kostka brukowa lub bloczki. Ponadto teren pod altanę powinien być wypoziomowany, utwardzony, wyrównany, wolny od trawy, chwastów czy krzaków.

Dane techniczne

Przekątna (m) 4,0
Grubość słupa (mm) 130x130
Materiał Sosna
Powierzchnia altany (m2) ok 13,5
Deski dachowe (mm) 16
Pokrycia dachu Gont bitumiczny
Wysokość ściany bocznej (m) 2,20
Wysokość w szczycie (cm) 2,90
Meble brak (opcja dodatkowa)
Impregnacja Tak
Podłoga (mm) brak 

Szczegóły produktu

A08